کارت ویزیت در کسب و کار چه اهمیتی دارد؟

1. راحت ترین روش برای انتقال دادن اطلاعات تماس

یکی از دلایلی که کارت ویزیت ها هنوز منسوخ نشده اند، این است که آنها راحت ترین روش برای انتقال اطلاعات تماس به مشتری های شما را، ارائه می دهند. تمامی اطلاعات تماس و مهارت های شما می تواند روی کارتی باشد که می توانید به راحتی آنرا در کیف پول خودتان حمل کنید و حتی می توانید آن را برای ملاقات های شخصی و خارج از زمینه های کاری نیز استفاده کنید. سرمایه گذاری روی کارت ویزیت مناسب با کسب و کار شما یکی از عاقلانه ترین و کم خطر ترین سرمایه گذاری های شما خواهد بود.

2. ارتباط فیزیکی ایجاد می کند

زمانی که شما کارت ویزیت خود را به مشتری خود می دهید، مطمئنا پس از آن برای رعایت اصول احوال پرسی و احترام طرفین به یکدیگر، با یکدیگر دست می دهید. این موضوع رابطه ی گرمی میان شما و مشتری خودتان ایجاد می کند.

3. می تواند برای بازاریابی مستقیم استفاده شود

اگرچه روش های گوناگونی برای بازاریابی دیجیتال وجود دارد، روش های دیگری همانند ارائه دادن کارت ویزیت به صور مستقیم به مشتری، همچنان توانایی های خود را دارد. این به این دلیل است که، زمانی که شما مشتری خود را به صورت حضوری ملاقات می کنید، زمان و فرصت بیشتری برای اثبات خود و جلب اعتماد مشتری دارید. جلب اعتماد مشتری می توانند باعث طولانی تر شدن آن ارتباط کاری بشود.

4. برند خود را از طریق کارت ویزیت تاثیر گذار تر کنید

فقط به اشتراک گذاشتن نام کمپانی شما و اطلاعات تماس بر روی کارت ویزیت، نمی تواند برای مشتری شما کافی باشد. شما می توانید سِمت دارنده ی کارت ویزیت را روی کارت ها چاپ کنید و حرفه و زمینه هایی که دارنده ی کارت در آن مهارت دارد نیز جای گذاری کنید.

نکته : اضافه کردن المان های بیش از حد به کارت ویزیت شما، می تواند کار شما را غیر حرفه ای کند، کارت ویزیت فقط برای معرفی افراد و اطلاعات تماس آنها و اطلاعات اولیه کسب و کار شما است.

مثال بد : رضا رضایی – خدمات لوله کشی، شوفاژ، گاز، لوله ی سرد و گرم، موتورخانه و …
مثال خوب : رضا رضایی – مجری و مشاور امور خدماتی

5. به ساختن اعتماد کمک می کند

مطمئنا بازار کار شما نیز شدیدا رقابتی است. مشتری برای کار کردن با شما و ایجاد ارتباط احتیاج دارد تا بتواند به شما اعتماد کند. توسط کارت ویزیت شما می توانید جدا از رابطه ی فیزیکی، که ارتباطی گرم مابین مشتری و شما ایجاد می کند، توسط رنگ ها و طراحی حرفه ای که برای کارت ویزیت شما انجام شده است، اعتماد سازی را از طریق ارتباط بصری با مشتری خود ایجاد کنید.

( برای انجام این کار می توانید از گرافیست ها و طراحان حرفه ای، که توانایی ساختن ارتباطی بصری از طریق کارت ویزیت با مشتری شما را دارند، کمک بگیرید. )

6. کارت ویزیت ها وابسطه به تکنولوژی نیستند

ایمیل ها ممکن است زیر تعداد زیادی از ایمیل های دیگر دفن شوند و فراموش شوند، شماره تلفن ممکن است گم شود، اما کارت ویزیت ها – در صورتی که ممکن است کارت ویزیت نیز گم شود – در همه جا و هر زمانی به دلیل وابسطه نبودن آنها به تکنولوژی و اینترنت، می توانند به عنوان نماینده ی شما به مشتری شما خدمت کنند.

سخن آخر :

کارت ویزیت ها همچنان در اوج تکنولوژی نیز کاربردی هستند. از تاثیر آنها روی برندینگ و بازاریابی کسب و کار خودتان، قافل نشوید. حتما مطمئن شوید که کارت ویزیت شما به ایدآل ترین حالت طراحی و چاپ شده است، به این دلیل که شما با ارائه دادن کارت ویزیت خودتان در واقع اولین تعریف و اولین معرفی از برند خودتان را به مشتری خودتان ارائه داده اید.

نوع جنسگلاسه-کتان-کالک-متالیک-چند لایه-گرافت
نوع روکشلمینت -سلفون -مات یا براق
خدمات بعد از چاپدورگرد -زاویه دار-قالب
زمان تحویل حداکثر 1 الی 2 روز کاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *