برش کاترپلاتر

 برش کاترپلاتر به این گونه است که با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، نحوه برش به دستگاه انتقال داده می شود و طرح اجرا شده توسط تیغه دستگاه، قابل جدا شدن به صورت نیم برش دوربری طرح های چاپ شده بر روی انواع استیکر، روز رنگ ،لیبل ها ،علائم راهنمایی و رانندگی ، صفحات پی وی سی با ضخامت کم و دیگر مواردی که معمولا پس ازچاپ باید به طور دستی بریده و از صفحه چاپ شده جدا شود.

در دستگاه کاتر با صرفه جویی در وقت و نیروی کار و به بهترین کیفیت انجام می گیرد. استفاده در صنایع شیشه ای، برچسب های فروشگاهی و.. تنها بخشی از کاربرد های استفاده از دستگاه برش کاتر پلاتر است که توانسته است با ایجاد طرح و اشکال خاص و بسیار دقیق برروی کاغذ، مقوا و ورقه هایی با ضخامت های متنوع ، هرگونه طرحی را با اهداف مختلف ایجاد کند.

اگر شما هم برای تبلیغ کسب و کار و لوگوی شرکت خود بدنبال جدیدترین و با کیفیت ترین روش ها هستید وب سایت چاپ رازک با در دست داشتن دستگاه و تیمی مجرب می توانید  نیاز تبیلغاتی داخلی و خلرجی شما تامین کند و با مشاوره با تیم طراحی بهترین متریال و اصولی ترین پیشنهاد به شما بدهند و شما را راهنمایی کنند تا به خروجی دقیق و صحیحی دست پیدا کنید

نوع جنسلیبل،استیکر،روز رنگ
نوع برشنیم تیغ و دور برش
قابلیتانواع طرح و جملات
عرض کاترپلاترحداکثر 120 سانتی متر
زمان تحویل سفارشات1 الی 2 روز کاری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *