لوگو سه بعدی چیست ؟

لوگو سه بعدی

لوگو سه بعدی آموزش از وب سایت چاپ رازک https://chaprazak.com


لوگو سه بعدی چیست ؟

پس از اجرای طرح اولیه لوگو و نهایی سازی لوگو، لوگو بصورت پرسپكتیو پیاده سازی شده و لوگوی دو بعدی طراحی شده بصورت سه بعدی طراحی می گردد، سه بعدی سازی لوگو توسط نرم افزارهای سه بعدی سازی ایجاد شده و فایلهای رندر شده از لوگوی سه بعدی همراه با فایلهای قابل ویرایش سه بعدی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

اصول طراحی لوگو

طراحی لوگو، یکی از حوزه های مهم در طراحی گرافیک می باشد، و یکی از مشکل ترین زمینه ها برای حرفه ای شدن. لوگو تصویری است که نماد یک سازمان میشود. از آنجایی که آرم به منظور نشان دادن علامت های تجاری، هویت شرکت و به رسمیت شناختن و شناساندن فوری شرکت به مشتری می باشد، به ندرت آن را طراحی مجدد می کنند.

رنگ در نظر گرفته شده در به رسمیت شناختن برند تجاری مهم است، اما نمی بایست آن را بعنوان یک جزء جدایی ناپذیر طراحی آرم، که می تواند با کاربرد های خود در تضاد باشد در نظر گرفت. برخی از رنگ ها با احساسات خاص شکل و ارتباط گرفته است و طراح می خواهد از این طریق آن را انتقال دهد. برای مثال، رنگ تند مانند قرمز، به منظور جلب توجه رانندگان در بزرگراه ها استفاده میشود و متناسب برای شرکت هایی که نیاز به توجه اینچنینی دارند می باشد. شرکت های که می خواهند احساسات میهن پرستانه را در خود حفظ کنند معمولا از رنگهای مورد استفاده در پرچم کشورشان استفاده می کنند. سبز اغلب مرتبط با بخش سلامت و بهداشت، و آبی روشن و یا نقره ای اغلب منعکس کننده مواد غذایی رژیمی می باشند. برای برند های دیگر، رنگ های ملایم و درصد خلوص پایین می تواند قابلیت اطمینان، کیفیت، آرامش، و یا صفاتی دیگر را برقرار کند.

سادگی: لوگو ساده بهتر از لوگو های پیچیده و شلوغ می باشد.

یادآوردنی: راحت در ذهن بخاطر سپرده شود.

قابل استفاده در هر دوره زمانی: لوگو خوب نباید محدود به یک دوره زمانی باشد.

تطبیق پذیر: لوگو خوب می بایست منطبق با استاندارد های طراحی و چاپ و قابل ارائه به صورت های مختلف باشد.

متناسب: لوگو می بایست متناسب با حوزه فعالیت شرکت یا وبسایت باشد.

تهیه شده از تیم تخصصی وب سایت رازک

لوگو سه بعدی
لوگو سه بعدی
آموزش از وب سایت چاپ رازک https://chaprazak.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *