loading

انواع محصول

این سازه در دو نوع تخت و منحنی قابل سفارش می باشد

ویژگی سازه

برپای پاپ آپ زمان زیادی نمیبرد و بارها و بارها قابل استفاده و کاربردی است

کاربردی

مناسب برای جداسازی فضای داخلی مانند غرفه های نمایشگاهی ، همایش ها ، کنفرانس ها و…
پاپ آپ
پاپ آپ

تنوع ابعاد

با متنوع بودن سایزهای این سازه سهولت در برپایی غرفه و ایجاد فضا

حمل و نقل

این سازه ابعاد بزرگی پوشش می دهد ولی قابلیت جمع شدن در یک کاور بسیار کوچک را داراست

قیمت مناسب سازه

به دلیل هزینه مقرون به صرفه چاپ و غرفه سازی ، استند پاپ آپ پرطرفدار است. و استفاده های زیاد و متنوعی از این استند می نمایند.

سازه پاپ آپ

_

پاپ آپ یکی از مهمترین سازه های نمایشگاهی مورد استفاده در برپایی غرفه های نمایشگاهی ، سمینارها ، جلسات و میتینگ ها بعد از استند می باشد ، قابلیت برپایی سریع و شکل منحصر به فرد این سازه باعث آن شده که در زمینه سازه های اطلاع رسانی جایگاه ویژه ای داشته و تقریبا هیچ سازه جای آن را نمی گیرد.

پاپ آپ ها از نظر اندازه بر حسب تعداد ماژول ( به هر یک از مربع های سازنده در اشکال بالا یک ماژول گویند ) به سه دسته تقسیم می شوند :

۱- پاپ آپ ۳×۴ : این پاپ آپ داری ۱۲ ماژول بوده (تصویر شماره ۱) ارتفاع آن ۲۲۸ سانتی متر و در چاپ آن از ۶ لت  ۲۲۸×۶۸ سانتی متری تصویر بالا نصب یکی از لت ها پاپ آپ نشان می دهد(جنس پلات لمینت استفاده می گردد) در نتیجه فایلی که برای چاپ باید ارسال شود  ۲۲۸×۴۰۸ سانتی متر باشد .

۲- پاپ آپ ۳×۳ : این پاپ آپ داری ۹ ماژول بوده (تصویر شماره ۲) ارتفاع آن ۲۲۸ سانتی متر و در چاپ آن از ۵ لت  ۲۲۸×۶۸ سانتی متری تصویر بالا نصب یکی از لت ها پاپ آپ نشان می دهد(جنس پلات لمینت استفاده می گردد) در نتیجه فایلی که برای چاپ باید ارسال شود  ۲۲۸×۳۴۰  سانتی متر باشد .

۳- پاپ آپ ۳×۲ :  این پاپ آپ داری ۶ ماژول بوده (تصویر شماره ۳) ارتفاع آن ۲۲۸ سانتی متر و در چاپ آن از ۴ لت  ۲۲۸×۶۸ سانتی متری  تصویر بالا نصب یکی از لت ها  پاپ آپ نشان می دهد(جنس پلات لمینت استفاده می گردد) در نتیجه فایلی که برای چاپ باید ارسال شود ۲۲۸×۲۷۲ سانتی متر باشد .

وب سایت چاپ رازک سازه ی پاپ آپ را تا اندازه ۸×۳ تولید و عرضه میکند

 

سازه پاپ آپ

 • تمامی پاپ آپ به همراه مگنت و برش دور می باشد
 • Max. file size: 256 MB.
 • 0 تومان


  خانهفروشگاهحسابتماس
  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم