چرا چاپ رازک انتخاب کنیم؟

طراحی و دیزاین

تیم تخصصی طراحی وب سایت رازک متشکل از افراد بسیار با تجربه در زمینه طراحی و تبلیغات محیطی که متوانید شما در زمینه اجرا و پیاده وپیاده سازی امور تبلیغاتی و نمایشگاهی کمک شایانی به شما ارائه دهند.

معرفی خدمات

در وب سایت چاپ رازک این قابلیت را دارد که حتی شما هیچ زمینه در مورد چاپ ،تبلیغات نداشته باشید با مراجع در هر بخش از وب سایت میتوانید با مطالعه و نمونه کار که برای شما نمایش داده میشود به اطلاعات کافی و جامعی دست پیدا کنید .و حتی برای اطلاعات تخصصی خیلی راحت با کارشناسان زبده و باتجربه میتوانید در تماس باشید.

طراحی و دیزاین

چاپ رازک با داشتن کادری بسیار مجرب و دستگاه های مدرن روز دنیا توانسته تا به امروز بیش از 160 خدمت در زمینه چاپ ، تبلیغات و سازه نمایشگاهی و … به هم میهنان عزیز ارائه دهد و توانستیم رضایت 95 درصدی از سفارش دهندگان کسب کنیم.

ارسال به سریع

چاپ رازک با عملکرد بسیار بالا در زمینه های مختلف در بخش های طراحی ،چاپ،اجرا و خدمات بعد چاپ بسیار سریع عمل میکند وسفارشات خیلی زود تر از موعد مقرر تحویل می دهد و متمایز بودن مشتریان که با ما کار می کنند کاملا احساس می کنند.
چاپ رازک
12 
Years

انتخاب با شما          کیفیت از ما

گروه وب سایت چاپ رازک با هدف اعتلای فرهنگ و هنر غنی ایرانی و اندیشه کهن و علایق خلق آثاری ماندگار و قابل تحسین پا به عرضه حضور در صنعت چاپ و تبلیغات نهاد و در زمینه های مختلف چاپی تحقیق و تجربه کسب کرد و شروع به کار کرد و در مدت کوتاهی با شرکت ها و ارگان های وابسته دولتی و غیر دولتی خدمات خود را ارائه داد و مورد تقدیر و تشکر شایانی قرار گرفت .

تیم چاپ رازک خدمات نوین به این مجموعه اضافه کرده تا نیاز مشتریان را به صورت کامل فراهم کند اعم از :چاپ دیجیتال ،افست ،لارج فرمت ،چاپ فلت بد ،چاپ پارچه ، سازه نمایشگاهی ،پرده های لوردراپه ، لیزر ، تابلو سازی و محصولات دیگر که بیش از 120 نوع  خدمت میباشد که این تعداد از تنوع توانسته جوابگو طیف بزرگ از سلایق باشد .

مجموعه رازک در حرکتی نو تیمی از افراد خلاق ،باهوش و کارآمد تشکیل داده که در زمینه طراحی و برنامه نویسی  وب سایت و مارکتینگ شروع به فعالیت کرده که نیاز و بستری برای فروش آنلاین و افزایش رتبه سایت در گوگل را برای شغل ،تجارت و کسب و کار نو شما فراهم کند تا بتوانید خود را به شبکه جهانی ارتباطات و فروش اینترتی معرفی کنید و درآمد زایی کنید.

                       

                                                                                                                                                                                        (ما همراه شما هستیم)